google map div ready

Pilguse Mõis

Loome teile võimaluse nautida meeldivas keskkonnas unustamatuid elamusi. Õdusad toad toovad kosutava une, hoolikalt koostatud menüü pakub maitseelamusi ning seiklused ja saunad värskendavad vaimu.

Pilguse mõisa külalistemaja majutab kuni 56 külalist. Külalistemajas on 3 twin tuba ning 10 stuudio tuba. Twin toad kahele külalisele on hubased ning akendest avaneb vaade maalilistele väljadele. Stuudio toad on kahe tasandilised, kus alumisel korrusel on kaks voodit ning ülemisel poolkorrusel saab uinuda kolm külalist. Maast-laeni akendest avaneb vaade Pilguse lahesopile. Pakume oma külalistele võimalust matkamiseks looduses ja meeskondlikke usaldust ning koostööd arendavateks mängudeks. Pärast ühist tegevust on meeldiv kogetut arutada tünni- ja suitsusaunas.

Saaremaa suitsusaun on rituaal, mida nauditakse koos sõpradega. Nagu vanasti on see ka tänapäeval suurepärane viis lõõgastumiseks, päevaväsimuse mahapesemiseks ning magusasse õhturammestusse langemiseks. Suitsusaunas käiakse kokku 2-5 tundi: vahepeal saab end värskendada Pilguse allikas, mekkida koduõlut ja suitsutatud kala, nautida sõprade meeldivat seltskonda ja imetleda loodust. Võtke lihtsalt aeg maha.

Kümblustünn kuni 6-le inimesele iseloomustab Eestlaslikku viisi nautida aastaringseid basseinimõnusid välistingimustes. Eriti mõnus on kümmelda soojas vees, nautides suvist päikeseloojangut või olles 20-kraadise pakase käes. Ideaalne on käia suitsusaunas ja pärast vaadata kümblustünnist põhjamaist tähistaevast.

Pilguse MõisPilguse MõisPilguse MõisPilguse Mõis
Koduleht:http://www.pilguse.ee
E-post:rando@pilguse.ee
Telefon:+372 524 0033
Aadress:Jõgela küla, Lümanda vald, Eesti
Maakond:Saaremaa
Postiindeks:93312