google map div ready

Arensburg Boutique Hotell & Spa

Kuressaare vanalinnas, piiskopilinnuse ja pargi vahetus läheduses, 300-aasta vanuses hoones avas oma uksed hotell 2002 aastal. Modernsem juurdeehituse osa valmis 2007. a, kus lisaks hotellitubadele ka spa, seminariruumid ja restoran.

Arensburg Boutique Hotel & Spa ´s kohtuvad kaasaegne arhitektuur ja ajatud väärtused: hotelli sisekujunduse eesmärk ei olnud niivõrd vana ja uue osa lepitamine ja ühtesulatamine, vaid pigem rõhutamine ja kõrvutamine. Detailidena on kogu kujunduses oluline element aristokraatlikel maalifragmentidel suursugustes kuldsetes raamides.

Teie käsutuses on 46 mugavat ja erinäolist hotellituba:

  • ajaloolises osas 23 standard,
  • uues spa tiivas 17 superior,
  • 4 deluxe tuba.

Hotellis on 2 sviiti:

  • Arensburg sviit sauna ja rõduga vanemas osas,
  • Saaremaa ooperipäevade auks nimetatud Ooperisviit maailmakuulsate ooperilauljate autogrammidega fotodega uues osas.

Kõikides tubades on LCD-tv, kaabel-tv, otsevalimisega telefon, wifi, wc, dušš/vann, föön. Standardtubades on lahtikäivad aknad ja enamik neist on vanniga. Superior- ja deluxe tubades on eksklusiivsed maast-laeni aknad, minibaar, õhukonditsioneer ja hommikumantlid.  Pooled neist helgetes heledates, pooled sensuaalsetes tumedates toonides. Spa basseini-üldsaunade kasutus ning hommikusöök sisaldub toa hinnas.

Restoran ja Lounge Saaremaal

Hotelli paiknemine kahes eriilmelises tiivas annab kliendile võimaluse valida kahe hotellis asuva restorani vahel: hotelli uuemas osas asub 60-ne kohaline avar ja hubane Lounge Restoran Muusa, vanemas osas aga 50-ne kohaline  piduliku õhkkonnaga stiilne kaminaga Restoran Arensburg.

Arensburg Boutique Hotell & SpaArensburg Boutique Hotell & SpaArensburg Boutique Hotell & SpaArensburg Boutique Hotell & Spa
Koduleht:http://www.arensburg.ee
E-post:arensburg@arensburg.ee
Telefon:+372 452 4700
Aadress:Lossi 15, Kuressaare, Eesti
Linn:Kuressaare
Maakond:Saaremaa
Postiindeks:93819