google map div ready

Grand Rose SPA Hotel

Eksklusiivne 130-kohaline Grand Rose SPA Hotel koos luksusliku spa- ja saunakeskusega Rosaarium. Stiilsus ja ainulaadsus iseloomustavad seda eriprojekti järgi valminud hotelli Saaremaal, Kuressares. Siin on maitsekalt ühildatud uus ja vana stiil. Kogu majas on läbivaks sümboliks roos, mis on armastuse, nooruse, tervise, värskuse, puhtuse, sõpruse ja edukuse märk.

Hotellis on:

  • 1 rõduga sviit
  • 1 kaminaga sviit
  • 8 Rose deluxe tuba
  • 55 kahekohalist tuba, millest 1 tuba on erivajadustega inimestele, 5 tuba on kohaldatud peretubadeks ja 9 tuba vastavad allergikute vajadustele.

Hotellitubades on WC, dušš või vann, LCD-teler, kaabeltelevisioon, wifi, otsevalimisega telefon, föön, hommikumantel, osa tubadest on rõdudega. Meie hotellitoad on suitsuvabad.

Hotelli spa- ja saunakeskus Rosaarium on kujundatud ja sisustatud samuti luksuslikus ja eksootilises stiilis. Uudse lähenemisega spa moodustab ühtse terviku, kus basseinid, saunad, hoolitsuste toad ja lobby-baar asuvad üksteise vahetus läheduses. Nii võib hoolitsuseks valmistuda tulikuumas Jaapani vannis värskelt pressitud apelsinimahla nautides.

Saunakeskuses on külastajate päralt soome ja aurusaun ning sanaarium. Lisaks on võimalik valida rohkem kui 50 erineva hoolitsuse vahel, nt India peamassaaž, Vene skulpturaalne massaaž, Tiibeti kehahoolitsus jne.

Grand Rose SPA HotelGrand Rose SPA HotelGrand Rose SPA HotelGrand Rose SPA Hotel
Koduleht:http://www.grandrose.ee
E-post:info@grandrose.ee
Telefon:+372 666 7000
Aadress:Tallinna 15, Kuressaare, Saaremaa, Eesti
Linn:Kuressaare
Maakond:Saaremaa
Postiindeks:93811